top of page

Malá inspirace pro vaše podzimní cesty

245.JPG

Začátek podzimu je ideální období pro poznávací výlety obytným vozem. Dny jsou ještě teplé, ale letní vedra jsou již dávno ta tam a příjemné teploty lákají k pěším tůrám. Také doprava je klidnější a ušetříte si návaly turistů, které jsou v létě běžné. Září bývá měsíc, kdy počasí je nejstabilnější. Vyzkoušejte a nebudete zklamáni. Od nás navíc dostanete slevu 5% z ceny půjčovného.                                                                                           

18-09-29 český ráj 164.jpg

Poznejte krásy naší vlasti z paluby obytného vozu. Určitě najdete spoustu krásných míst, které jste ještě nenavštívili, přestože jsou nedaleko od vás.                                                                                      

071.jpg

Holansko

Dovolená v Holandsku znamená kulturu ve městech, jako je Amsterdam a Delft, rybářská vesnice Volendam a obrovská pole tulipánů. Věděli jste, že Holandsko má největší hustotu muzeí na světě? Navštivte například Rijksmuseum nebo Van Goghovo muzeum nebo Mauritshuis v Haagu. Holandsko je také skvělé místo pro nakupování nebo stravování; je zde více než 100 restaurací, které získaly jednu nebo více  Michelinských hvězd. 

66586614_446085902840396_638184637847306

Podzimní Toskánsko je rájem gastronomie a skvostné architektury.

242.JPG

Rakousko

Vysoké vrcholky hor, tryskající horské potoky a zelené alpské louky. Bohatá historie. Určitě stojí za to, Rakousko navštívit i jinak, než jen s lyžemi.

262.JPG

Slovinsko

Krátká cesta přes dvě hodiny vás přenese z azurového Středomoří na vrcholky Alp. Odtud to není daleko do Panonské nížiny nebo do mírně zaoblených Dolenjských vrchů. A po cestě je tajemný kras s jeho podzemním světem. Společným znakem toho všeho je zelená barva a samozřejmě nedotčená příroda. Nemluvě o termálních pramenech! Všechno je blízko a dostupné, takže návštěva Slovinska se stane zážitkem, který budete chtít zopakovat!

IRSKO 061.jpg

Francie

Ve Francii najdete snad všechno. Horské velikány i nejhlubší kaňon v Evropě. Země plná památek a dobrého vína.

bottom of page