Malá inspirace pro vaše podzimní cesty

245.JPG

Začátek podzimu je ideální období pro poznávací výlety obytným vozem. Dny jsou ještě teplé, ale letní vedra jsou již dávno ta tam a příjemné teploty lákají k pěším tůrám. Také doprava je klidnější a ušetříte si návaly turistů, které jsou v létě běžné. Září bývá měsíc, kdy počasí je nejstabilnější. Vyzkoušejte a nebudete zklamáni. Od nás navíc dostanete slevu 5% z ceny půjčovného.                                                                                           

18-09-29 český ráj 164.jpg

Poznejte krásy naší vlasti z paluby obytného vozu. Určitě najdete spoustu krásných míst, které jste ještě nenavštívili, přestože jsou nedaleko od vás.                                                                                      

071.jpg

Holansko

Dovolená v Holandsku znamená kulturu ve městech, jako je Amsterdam a Delft, rybářská vesnice Volendam a obrovská pole tulipánů. Věděli jste, že Holandsko má největší hustotu muzeí na světě? Navštivte například Rijksmuseum nebo Van Goghovo muzeum nebo Mauritshuis v Haagu. Holandsko je také skvělé místo pro nakupování nebo stravování; je zde více než 100 restaurací, které získaly jednu nebo více  Michelinských hvězd. 

66586614_446085902840396_638184637847306

Podzimní Toskánsko je rájem gastronomie a skvostné architektury.

242.JPG

Rakousko

Vysoké vrcholky hor, tryskající horské potoky a zelené alpské louky. Bohatá historie. Určitě stojí za to, Rakousko navštívit i jinak, než jen s lyžemi.

262.JPG

Slovinsko

Krátká cesta přes dvě hodiny vás přenese z azurového Středomoří na vrcholky Alp. Odtud to není daleko do Panonské nížiny nebo do mírně zaoblených Dolenjských vrchů. A po cestě je tajemný kras s jeho podzemním světem. Společným znakem toho všeho je zelená barva a samozřejmě nedotčená příroda. Nemluvě o termálních pramenech! Všechno je blízko a dostupné, takže návštěva Slovinska se stane zážitkem, který budete chtít zopakovat!

IRSKO 061.jpg

Francie

Ve Francii najdete snad všechno. Horské velikány i nejhlubší kaňon v Evropě. Země plná památek a dobrého vína.